OBHLÍDKA 

Klíčem k úspěchu je příprava. Snažíme se klienta pečlivě poslouchat.
Zajímáme se o každý sebemenší detail jeho podnikání, protože právě ten může rozhodnout. Nebojíme se zavolat o zpětnou vazbu i jeho zákazníkům, abychom získali ucelený pohled.
STRATEGIE 

Klienti za námi chodí a říkají „potřebujeme logo“, „letáček“ nebo prostě „web“.
Většinou však přijdeme na to, že klient potřebuje mnohem více. Dokážeme klienta nasměřovat, ale také vést. Nenecháme klienty vyhazovat peníze oknem za něco, co ve skutečnosti ani nepotřebují.
VIZUÁLNÍ IDENTITA

Pryč je doba, kdy si malé firmy hrály na velké. Dnes je nejdůležitější být autentický. 
Rádi poznáváme naše klienty. Nejenom jejich projekty, ale také prostředí, ve kterém podnikají. Můžeme pak pro ně připravit jejich jedinečnou vizuální identitu, kterou ušijeme na míru.
GRAFICKÉ NÁVRHY

Grafické návrhy log, vizitek, letáků, plakátů, billboardů, POS/POP materiálů, katalogů či webových stránek a internetových bannerů? Ano, to všechno děláme. A vždy se snažíme je všechny navrhnout v jednotném vzhledu, aby se navzájem hezky podporovaly. Naší doménou je vytvoření klíčového vizuálu značky, který je základním kamenem reklamní komunikace.
REKLAMA

Efektivně volíme reklamní nosiče tak, aby se o vás více vědělo, a vy jste na tom vydělali. 
Nechte si od nás poradit! Vyznáme se v offline i online prostředí. Rádi využíváme netradiční techniky či nosiče pro neotřelé kampaně.
Zpět nahoru